تاسیسات برق ساختمان

وبسایت تخصصی برق ساختمان و سفارش برای کار (شرق تهران)

تاسیسات برق ساختمان

وبسایت تخصصی برق ساختمان و سفارش برای کار (شرق تهران)

تاسیسات برق ساختمان

برق کشی ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری ، برق صنعتی و اجرای سیم کشی موتورخانه با لوله فولادی ، نصب آیفون های تصویری و ساده، نصب لوستر ، کلید و پریز ، چراغ برق و تنظیم روشنایی منازل و کلیه خدمات مربوط به برقکاری به طور کلی و جزِئی تخصص ماست.
09128592588
09199938299
مهندس حسین انصاری فر
(شرق تهران)

پیام های کوتاه
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
مطالب پربحث‌تر
آخرین نظرات
پیوندهای روزانه
پیوندها
به نام خداوند دانا

این وبلاگ صرفا جهت سفارش برای کار در حیطه ی برقکاری و برق کشی های ساختمانی و صنعتی به صورت کلی  و پیمانکاری و به طور جزئی و برقکاری های مربوط به منازل و ادارات و ... با کار مجرب و حرفه ای مهندس حسین انصاری فر ساخته شده . لذا از شما دعوت می کنم به مطالب زیر توجه فرمایید :

* اولویت اصلی ما کارهای کلی به صورت پیمانکاری است که مربوط به برق کشی و نورپردازی ساختمان ها و بناهای معماری شرق تهران است .

*برقکشی ساختمان شامل : طراحی و اجرای نقشه سیم کشی و نورپردازی ساختمان - اجرای سیم کشی موتور خانه با لوله فولادی - نصب کلید و پریز - نصب لوستر و چراغ برق و انواع شب خواب و لوازم روشنایی - نصب چراغ ها ی تایمری همراه با چشم الکترونیکی - راه اندازی و سرویس مجدد کولر های آبی - نصب آیفون های صوتی و تصویری و .....

شماره های تماس برای برقراری ارتباط با مهندس حسین انصاری فر ، فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی برق - شبکه های انتقال و توزیع از موسسه علمی آموزش عالی پیام گلپایگان :

09128592588

09199938299

**شایان ذکر است کلیه خدمات مربوط به برق کشی محدود به سرتاسر منطقه ی شرق تهران می شود.